İlk Takım Adı: FC Drita
İkinci Takım Adı: Feyenoord
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
2021-2022 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 2. Eleme Turu 1. Maçı
FC Drita 0-0 Feyenoord
2021-2022 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 2. Eleme Turu 2. Maçı
Feyenoord 3-2 FC Drita
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2021-2022 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 2. Eleme Turu 1. Maçı
22.07.2021, Perşembe, 22:00
Stadiumi Fadil Vokrri
Priştine, Kosovo
FC Drita
0-0
Feyenoord
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
46
ADS
B
299993
maç linki
her iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca ilk kez karşı karşıya gelecekler.
(
Hasan Gülmüş
, 22-07-2021 09:00:50)
46
ADS
B
300302
yardımcı hakemler: jukka honkanen (fin), turkka joonas valjakka (fin)
4. hakem: dennis antamo (fin)
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 24-07-2021 02:26:32)
46
ADS
B
311175
bu maç kurban bayramının 3. günü oynanmıştır.
(
Hasan Gülmüş
, 04-04-2022 18:39:52)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
FC Drita
2021-2022 Sezonu UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi
1. Eleme Turu 1. Maçı: FC Drita 2-1 FK Decic
(4)
1. Eleme Turu 2. Maçı: FK Decic 0-1 FC Drita
(3)
2. Eleme Turu 1. Maçı: FC Drita 0-0 Feyenoord (Bu maçtasınız)
2. Eleme Turu 2. Maçı: Feyenoord 3-2 FC Drita
(3)
Feyenoord
2. Eleme Turu 1. Maçı: FC Drita 0-0 Feyenoord (Bu maçtasınız)
2. Eleme Turu 2. Maçı: Feyenoord 3-2 FC Drita
(3)
3. Eleme Turu 1. Maçı: FC Luzern 0-3 Feyenoord
(3)
3. Eleme Turu 2. Maçı: Feyenoord 3-0 FC Luzern
(3)
Play-Off 1. Maçı: Feyenoord 5-0 IF Elfsborg
(3)
Play-Off 2. Maçı: IF Elfsborg 3-1 Feyenoord
(3)
E Grubu 1. Maçı: Maccabi Haifa 0-0 Feyenoord
(4)
E Grubu 2. Maçı: Feyenoord 2-1 SK Slavia Prag
(4)
E Grubu 3. Maçı: Feyenoord 3-1 1. FC Union Berlin
(5)
E Grubu 4. Maçı: 1. FC Union Berlin 1-2 Feyenoord
(4)
E Grubu 5. Maçı: SK Slavia Prag 2-2 Feyenoord
(5)
E Grubu 6. Maçı: Feyenoord 2-1 Maccabi Haifa
(5)
Son 16 Turu 1. Maçı: Partizan Belgrade 2-5 Feyenoord
(4)
Son 16 Turu 2. Maçı: Feyenoord 3-1 Partizan Belgrade
(4)
Çeyrek Final 1. Maçı: Feyenoord 3-3 SK Slavia Prag
(4)
Çeyrek Final 2. Maçı: SK Slavia Prag 1-3 Feyenoord
(4)
Yarı Final 1. Maçı: Feyenoord 3-2 Olympique Marseille
(3)
Yarı Final 2. Maçı: Olympique Marseille 0-0 Feyenoord
(3)
Final Maçı: AS Roma 1-0 Feyenoord
(7)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||