İlk Takım Adı: Rusya
İkinci Takım Adı: Danimarka
Sıralama Türü: id
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
1964 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri
Yarı Final Maçı
Danimarka 0-3 SSCB
2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri
B Grubu 3. Maçı
Rusya 1-4 Danimarka
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri
B Grubu 3. Maçı
21.06.2021, Pazartesi, 22:00
Telia Parken
Kopenhag, Danimarka
Rusya
Diğer Adları:
SSCB
Bağımsız Devletler Topluluğu
1-4
Danimarka
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
46
ADS
B
298841
maç linki
seyirci : 23.644 kişi
orta hakem: clement turpin
yardımcı hakemler: nicolas danos, cyril gringore
rusya: matvei safonov, mario fernandes, igor diveev, fedor kudryashov (dk. 67 vyacheslav karavaev), georgi dzhikiya, magomed ozdoev (dk. 61 alexander sobolev), roman zobnin, aleksey miranchuk (dk. 61 rifat zhemaletdinov), aleksandr golovin, daler kuzyaev (dk. 67 maksim mukhin), artem dzyuba
ilk 11 değeri : 121.550.000 eur
yedekler: anton shunin, yury dyupin, andrey semenov, roman evgenyev, denis cheryshev, dmitri barinov, anton zabolotnyi, aleksey ionov
teknik direktör: stanislav cherchesov
danimarka: kasper schmeichel, jannik vestergaard, simon kjaer, joakim maehle, andreas christensen, thomas delaney (dk. 85 mathias jensen), mikkel damsgaard (dk. 72 christian norgaard), daniel wass (dk. 60 stryger larsen), pierre-emile höjbjerg, martin braithwaite (dk. 85 andreas cornelius), yussuf poulsen (dk. 60 kasper dolberg)
ilk 11 değeri : 182.250.000 eur
yedekler: jonas lössl, frederik ronnow, joachim andersen, zanka, andreas skov olsen, jonas older wind, robert skov
teknik direktör: kasper hjulmand
goller:
(0-1) dk. 38 mikkel damsgaard (pierre-emile höjbjerg)
(0-2) dk. 59 yussuf poulsen
(1-2) dk. 70 (pen.) artem dzyuba
(1-3) dk. 79 andreas christensen
(1-4) dk. 82 joakim maehle (pierre-emile höjbjerg)
sarı kartlar:
dk. 28 fedor kudryashov, dk. 75 igor diveev (rusya)
dk. 57 thomas delaney (danimarka)
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 23-06-2021 01:24:07)
46
ADS
B
298842
video yardımcı hakem: françois letexier (fra)
video yardımcı hakem asistanları: jérôme brisard (fra), benjamin pages (fra), alejandro hernández (esp)
4. hakem: sandro schärer (sui)
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 23-06-2021 01:24:21)
46
ADS
B
298843
match summary
• denmark claim second place in group b
• damsgaard and poulsen score in each half
• christensen and mæhle with crucial goals
• russia eliminated after finishing fourth
• denmark vs wales in amsterdam on saturday
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 23-06-2021 01:24:41)
46
ADS
B
298844
uefa.com'da andreas christensen maçın adamı seçildi.
(
Hasan Gülmüş
, 23-06-2021 01:24:52)
46
ADS
B
298845
puan durumu
sıra...ülke...o...g...b...m...a...y...p...av.
1. belçika...3...3...0...0...7...1...9...6
2. danimarka...3...1...0...2...5...4...3...1
3. finlandiya...3...1...0...2...1...3...3...-2
4. rusya...3...1...0...2...2...7...3...-5
(
Hasan Gülmüş
, 23-06-2021 01:25:03)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Rusya
2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri
B Grubu 1. Maçı: Belçika 3-0 Rusya
(4)
B Grubu 2. Maçı: Finlandiya 0-1 Rusya
(4)
B Grubu 3. Maçı: Rusya 1-4 Danimarka (Bu maçtasınız)
Danimarka
B Grubu 1. Maçı: Danimarka 0-1 Finlandiya
(4)
B Grubu 2. Maçı: Danimarka 1-2 Belçika
(4)
B Grubu 3. Maçı: Rusya 1-4 Danimarka (Bu maçtasınız)
Son 16 Turu Maçı: Galler 0-4 Danimarka
(3)
Çeyrek Final Maçı: Çekya 1-2 Danimarka
(5)
Yarı Final Maçı: İngiltere 2-1 Danimarka (Uzatmalarda)
(7)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||