İlk Takım Adı: Moldova
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(36 Maç)
sayfa
1
2
/2
>>
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
C Grubu 6. Maçı
Macaristan 2-0 Moldova
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
C Grubu 8. Maçı
Yunanistan 2-1 Moldova
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
C Grubu 9. Maçı
Moldova 0-1 Norveç
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
C Grubu 10. Maçı
Bosna Hersek 0-1 Moldova
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
C Grubu 9. Maçı
Moldova 1-1 Türkiye
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
C Grubu 12. Maçı
Malta 2-3 Moldova
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
C Grubu 13. Maçı
Moldova 3-0 Macaristan
2016-2017 Türk Milli Takım (Özel Maç)
Dostluk Maçı
Türkiye 3-1 Moldova
2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
H Grubu 2. Maçı
Türkiye 4-0 Moldova
2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
H Grubu 6. Maçı
Moldova 0-4 Türkiye
2020-2021 Türk Milli Takım (Özel Maç)
Dostluk Maçı
Türkiye 2-0 Moldova
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2000 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
3. Grup 7. Maçı
04.06.1999, Cuma, 21:30
BayArena
Leverkusen, Almanya
Almanya
Diğer Adları:
Batı Almanya
6-1
Moldova
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
24
ADS
B
224542
maç linki
orta hakem: jorge emanuel monteiro coroado (por)
yardımcı hakemler: josé elviro almeida serra (por), joaquim josé fonseca franco (por)
4. hakem: josé joâo mendes pratas (por)
germany: oliver kahn (gk), jens nowotny, jörg heinrich, marco bode, thomas strunz, jens jeremies (dk. 44 mehmet scholl), oliver neuville, dietmar hamann, oliver bierhoff (c), lothar matthäus (dk. 74 markus babbel), ulf kirsten (dk. 53 carsten ramelow)
yedekler: jens lehmann, michael preetz, marko rehmer, horst heldt
teknik direktör: erich ribbeck (ger)
moldova: serghei dinov (gk), oleg fistican, radu rebeja, vitali maievici (dk. 54 oleg şişchin), alexandru guzun, serghei stroenco, alexandr curtean (c), igor oprea, vladimir gaidamasciuc (dk. 74 gheorghe stratulat), serghei epureanu, serghei cleşcenco (dk. 82 alexandru suharev)
yedekler: evgeni hmaruc, serghei belous, serghei chirilov
teknik direktör: ivan daniliant (aut)
goller:
(1-0) dk. 2 oliver bierhoff (c)
(2-0) dk. 26 ulf kirsten
(3-0) dk. 37 marco bode
(4-0) dk. 56 oliver bierhoff (c)
(5-0) dk. 70 mehmet scholl
(5-1) dk. 75 oleg şişchin
(6-1) dk. 82 oliver bierhoff (c)
sarı kartlar:
dk. 29 serghei cleşcenco, dk. 82 igor oprea (moldova)
kaynak: uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 10-11-2015 22:58:45)
24
ADS
B
224558
04.06.1999 tarihi itibariyle oluşan puan cetveli
sıra......takım...o...g...b...m...a...y...p...av.
1. almanya...5...4...0...1...14...3...12...11
2. türkiye...4...3...0...1...7...3...9...4
3. finlandiya...4...2...0...2...6...6...6...0
4. k.irlanda...5...1...2...2...3...8...5...-5
5. moldova...6...0...2...4...6...16...2...-10
not: puan cetvelinde sıralama puan, gol averajı, attığı gole göredir...
(
Hasan Gülmüş
, 10-11-2015 23:04:56)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Almanya
2000 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
3. Grup 2. Maçı: Türkiye 1-0 Almanya
(42)
3. Grup 3. Maçı: Moldova 1-3 Almanya
(2)
3. Grup 5. Maçı: Kuzey İrlanda 0-3 Almanya
(2)
3. Grup 6. Maçı: Almanya 2-0 Finlandiya
(3)
3. Grup 7. Maçı: Almanya 6-1 Moldova (Bu maçtasınız)
3. Grup 8. Maçı: Finlandiya 1-2 Almanya
(2)
3. Grup 9. Maçı: Almanya 4-0 Kuzey İrlanda
(2)
3. Grup 8. Maçı: Almanya 0-0 Türkiye
(5)
Moldova
3. Grup 1. Maçı: Finlandiya 3-2 Moldova
(2)
3. Grup 3. Maçı: Moldova 1-3 Almanya
(2)
3. Grup 4. Maçı: Kuzey İrlanda 2-2 Moldova
(2)
3. Grup 4. Maçı: Türkiye 2-0 Moldova
(41)
3. Grup 6. Maçı: Moldova 0-0 Kuzey İrlanda
(3)
3. Grup 7. Maçı: Almanya 6-1 Moldova (Bu maçtasınız)
3. Grup 4. Maçı: Moldova 0-0 Finlandiya
(2)
3. Grup 7. Maçı: Moldova 1-1 Türkiye
(3)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||