İlk Takım Adı: Gençlerbirliği
İkinci Takım Adı: Edirnespor
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(4 Maç)
1978-1979 Sezonu
2. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta Maçı
Edirnespor 1-0 Gençlerbirliği
1978-1979 Sezonu
2. Lig Kırmızı Grup 24. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 3-1 Edirnespor
1980-1981 Sezonu
2. Lig B Grubu 12. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 1-0 Edirnespor
1980-1981 Sezonu
2. Lig B Grubu 29. Hafta Maçı
Edirnespor 0-1 Gençlerbirliği
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
1978-1979 Sezonu
2. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta Maçı
29.10.1978, Pazar, 15:00
Edirne Şehir
Edirne, Türkiye
Edirnespor
Diğer Adları:
Trakya Birlik Edirnespor
1-0
Gençlerbirliği
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
3
ADS
B
92115
maç linki
hakemler : sinan özcan, erol sakar, macit akman
edirnespor : nurettin, mehmet, suat, muzaffer, adil (haluk), savaş, ekrem, bülent, ibrahim, ceylan, sabri
gençlerbirliği : hüseyin avni saat, suat yaparel, cemalettin sakallıoğlu "kartal cemalettin", recai yapıcı, bayram özen, idris inözü, halis, mümtaz karakaya, selahattin karacaören, ismail kaba, levent dörtgöz "kalın bel levent"
goller : dk. 55 muzaffer (edirnespor)
kaynak: gencler.org
(
Hasan Gülmüş
, 20-02-2012 23:36:24)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Edirnespor
1978-1979 Sezonu 2. Lig
Kırmızı Grup 9. Hafta Maçı: Edirnespor 1-0 Gençlerbirliği (Bu maçtasınız)
Kırmızı Grup 24. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-1 Edirnespor
(1)
Gençlerbirliği
Kırmızı Grup 1. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-0 Antalyaspor
(1)
Kırmızı Grup 2. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-1 Balıkesirspor
(1)
Kırmızı Grup 3. Hafta Maçı: Urfaspor 1-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 4. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-1 Sarıyer
(1)
Kırmızı Grup 5. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-1 Düzcespor
(2)
Kırmızı Grup 6. Hafta Maçı: Kocaelispor 2-1 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 7. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-1 Eskişehir Demirspor
(3)
Kırmızı Grup 8. Hafta Maçı: Konyaspor 1-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 9. Hafta Maçı: Edirnespor 1-0 Gençlerbirliği (Bu maçtasınız)
Kırmızı Grup 10. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-2 Kayserispor
(1)
Kırmızı Grup 11. Hafta Maçı: Mersin İdman Yurdu 0-0 Gençlerbirliği
(2)
Kırmızı Grup 12. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-0 Bandırmaspor
(1)
Kırmızı Grup 13. Hafta Maçı: Karabükspor 0-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 14. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-0 Denizlispor
(2)
Kırmızı Grup 15. Hafta Maçı: Gaziantepspor 1-0 Gençlerbirliği
(2)
Kırmızı Grup 16. Hafta Maçı: Antalyaspor 0-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 17. Hafta Maçı: Balıkesirspor 2-1 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 18. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-0 Urfaspor
(1)
Kırmızı Grup 19. Hafta Maçı: Sarıyer 1-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 20. Hafta Maçı: Düzcespor 2-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 21. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-1 Kocaelispor
(1)
Kırmızı Grup 22. Hafta Maçı: Eskişehir Demirspor 2-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 23. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-0 Konyaspor
(1)
Kırmızı Grup 24. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-1 Edirnespor
(1)
Kırmızı Grup 25. Hafta Maçı: Kayserispor 2-1 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 26. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-0 Mersin İdman Yurdu
(1)
Kırmızı Grup 27. Hafta Maçı: Bandırmaspor 1-0 Gençlerbirliği
(2)
Kırmızı Grup 28. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-2 Karabükspor
(1)
Kırmızı Grup 29. Hafta Maçı: Denizlispor 2-0 Gençlerbirliği
(1)
Kırmızı Grup 30. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-1 Gaziantepspor
(2)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||